Вартість володіння автомобілем значно зросла: у чому причина

0
666
артість володіння автомобілем
-->

Витрати американців на бензин та обслуговування машини в цьому році вже зросли на 11 відсотків.

Згідно з останнім дослідженням Американської автомобільної асоціації (ААА), середня річна вартість володіння й експлуатації нового транспортного засобу у 2022 році становить 10 728 доларів, або 894 долари на місяць.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ

ПРО АВТО

Це значне зростання у порівнянні з 2021 роком, коли середня річна вартість становила 9666 доларів США або 805,5 доларів США на місяць. Головним чинником зростання вартості володіння автомобілем на 11 відсотків є високі ціни на пальне.

Але в ААА враховували також інші витрати: витрати на технічне обслуговування та ремонт, шини, страховку, податки, амортизацію та оплату кредиту (враховується середньорічний пробіг в 15 тис. миль або 24 тис. км і п’ятирічний термін володіння машиною).

В ААА впевнені, що один зі способів знизити вартість експлуатації машини – це покупка електромобіля. Наприклад, для власника електрокара одна миля коштуватиме 4 центи (якщо заряджати машину вдома). А власник бензинового седана витратить 18,4 цента. У результаті при пробігу 15 тис. миль річна різниця в витратах на паливо становитиме $2100.

Крім того, в електромобілів нижче витрати на технічне обслуговування та ремонт, адже там не треба міняти масло у двигуні та, зокрема, гальмівні колодки служать значно довше.

Де живуть фанати дизеля та інші цікаві факти про українських водіїв

Улюбленці злодіїв: які машини викрадають найчастіше

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Додати коментар