Вбити час у заторах: на дисплеях BMW можна буде пограти у відеоігри

0
336
BMW AirConsole gaming
-->

Починаючи з 2023 року автомобілі BMW, оснащені широкоформатним екраном, матимуть нову розважальну функцію – відеоігри.

Компанія BMW додасть відеоігри на екрани своєї інформаційно-розважальної системи, завдяки співпраці зі швейцарською компанією AirConsole, яка впроваджує казуальні ігри в телевізори та автомобільні “мультимедійки”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Нова функція буде впроваджена в моделях BMW, оснащених широкоформатним вигнутим екраном Curved Display. Ігри запускатимуться на екрані, при цьому смартфон виконує роль контролера. Гравці просто сканують QR-код, щоб почати гру. BMW розглядає це як спосіб вбити час, сидячи в машині.

BMW AirConsole gaming“Це зробить кожну ситуацію очікування всередині транспортного засобу, таку як зарядка, приємним моментом”, — говорить Стефан Дурах, старший віцепрезидент BMW Group Connected Company Development. Баварський автовиробник зазначає, що буде запропонована “колекція ігор для одного та кількох гравців”.

З 2018 року BMW пропонує бездротове оновлення програмного забезпечення (OTA) для інформаційно-розважальних функцій, тому цілком можливо, що ігри можна буде додати до наявних автомобілів через оновлення програмного забезпечення.

BMW AirConsole gamingНагадаємо, що Tesla вже деякий час пропонує ігри на дисплеях у своїх автомобілях. У них можна було грати прямо на сенсорному екрані, зокрема під час руху, що швидко привернув увагу Національного управління безпеки дорожнього руху США. Тому компанії довелося дозволити запуск ігор тільки під час стоянки.

BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

За відмову від автомобіля заплатять 4000 євро

Додати коментар