Вбивця дронів: Toyota Land Cruiser перетворили на 6-колісний броньовик

0
999
броньовик Toyota Land Cruiser
-->

На Африканській аерокосмічній та оборонній виставці представлено унікальний броньований позашляховик з системою перехоплення безпілотників.

За основу броньовика MAX 3 Six-Wheeler південноафриканська компанія SVI Engineering взяла пікап Land Cruiser J79. Модифікований автомобіль обладнали третьою віссю, шістьма колесами та посиленою гальмівною системою.

броньовик Toyota Land CruiserТакож автомобіль обладнали сталевими пластинами, які витримують обстріл зі штурмових гвинтівок та підрив протипіхотних гранат. Крім того, машина вагою 5,5 тонн отримала спеціальну систему перехоплення безпілотників.

броньовик Toyota Land CruiserКомплекс розміщено у задній частині кузова. Система оснащена радаром, що визначає місце розташування ворожого дрона, ідентифікує його, після чого відправляє команду на автоматичний гранатомет, який збиває безпілотник. До місця падіння БПЛА можна доїхати мотоциклом — він входить до складу броньовика і укладений у вантажному відсіку.

Крім того, позашляховик отримав додаткові стабілізатори стійкості та посилену підвіску. Технічні характеристики двигуна змін не зазнали. Броньовик комплектується дизельним агрегатом об’ємом 4,5 літра потужністю 205 сил.

ТОП-7 найдорожчої російської техніки, знищеної в Україні

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

Додати коментар