Від Марокко до Сахари: електромобіль проїхав 1000 км без підзаряджання

0
365
Stella Terra
-->

Електричний позашляховик Stella Terra, що працює на сонячних батареях, ідеально підходить для районів із ненадійними електричними мережами.

Про це повідомляє сайт Jalopnik. Хоча привабливість електромобілів зростає, сувора реальність залишається: багато регіонів страждають від невідповідної інфраструктури зарядки, що створює серйозні проблеми для власників. Stella Terra, перший у світі позашляховий електромобіль на сонячних батареях, може кардинально змінити ситуацію та розв’язати цю проблему.

Stella Terra

Розроблений студентами Ейндховенського технологічного університету в Нідерландах позашляховик поєднує потенціал менших і легших акумуляторів з сонячною технологією для розширення запасу ходу та можливостей електромобілів навіть у складних умовах бездоріжжя.

“Stella Terra витримує суворі умови бездоріжжя, залишаючись достатньо ефективною та легкою, щоб працювати від сонця, — говорить керівник Solar Team Eindhoven Віссе Бос – Тому нам довелося самим розробити майже все для Stella Terra, від підвіски до інверторів для сонячних панелей. Ми розширюємо межі технологій”.

Stella Terra

Почавши з північного узбережжя Марокко, позашляховик пройшов шлях через гори й аж до пустелі Сахара. Протягом усієї подорожі електрокар виявився надійним, по дорозі зламалося лише рульове управління (це вдалося полагодити за допомогою місцевого магазину). І проїхав понад 1000 кілометрів взагалі без підзаряджання.

Stella Terra

Stella Terra має максимальну швидкість 145 км/год, а завдяки невеликій батареї важить лише 1200 кг, що робить його набагато легшим за більшість звичайних позашляховиків. Дивовижний радіус дії та самодостатність новинки ідеально підходять для віддалених регіонів з нерозвиненими дорогами та ненадійними енергетичними мережами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Третина власників паркетника Tesla пересяде на бензинові кросовери

Як побороти блекаут: киянин зробив зарядку на сонячній енергії

Додати коментар