Придбати деякі моделі Nissan в Україні можна з величезною знижкою

0
412
Nissan EV
-->

Повністю електричний Nissan Leaf та електрифіковані Nissan Qashqai e-Power і Nissan X-Trail e-Power можна придбати з додатковою вигодою у розмірі до 20%.

Компанія Ніссан Мотор Україна анонсує початок роботи спеціальної програми для корпоративних клієнтів на придбання електричних та електрифікованих моделей Nissan. За підтримки фінансування від «ОТП Лізинг» та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку).

Як це працює:

  • В дилерському центрі після консультації фахівців та обрання потрібної моделі, клієнти надають необхідний пакет документів для прийняття рішення щодо угоди.
  • Після цього укладається договір фінансового лізингу.
  • Наступний етап передбачає проходження перевірки документів та погодження надання грантової підтримки від ЄБРР, яка виплачується клієнту компанією OTP Лізинг у гривневому еквіваленті.

Nissan EV

Завдяки новій програмі українські клієнти Nissan мають нагоду зі значною вигодою оновити корпоративні парки сучасними економічними та надійними автомобілями, які знизять вартість володіння автопарком. Адже завдяки технології e-POWER витрати пального становлять усього від 4.4 літрів на 100 кілометрів, що дозволяє збільшити запас ходу автомобіля з повним баком до понад 1000 км.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Дешево чи дорого: за скільки українцям пропонують новий Nissan X-Trail

Майже електрокар: тест-драйв незвичайного Nissan Qashqai E-Power

Вже не Toyota: названо найпопулярніший автомобіль у світі

Додати коментар