Volvo терміново переносить виробництво з Китаю до Європи

0
675
Volvo EX90
-->

У зв’язку із різким загостренням торговельної війни між Китаєм та Євросоюзом, компанія Volvo переносить виробництво електромобілів до Бельгії.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

З4 липня ЄС вводить мита до 38% на електромобілі китайського виробництва. Оскільки імпорт електромобілів від китайських автовиробників, таких як BYD і MG, стрімко зростає, ЄС стверджує, що ціни штучно тримаються на низькому рівні через “великі державні субсидії” Китаю.

Volvo EX30

Ще у жовтні Євросоюз розпочав розслідування державних субсидій на електромобілі Китаєм, оскільки “світові ринки зараз переповнені дешевими електромобілями”. На даний час на електромобілі китайського виробництва в Європейському Союзі встановлено мито в розмірі 10%, але з 4 липня воно різко зросте. Моделі, вироблені компанією BYD, очікує мито у 17,4%, Geely – 20%, а SAIC – 38,1%.

Інші китайські автовиробники, які не надали жодної інформації, також зіткнуться з найвищим митом у 38,1%.

Хоча аналітики вважають, що навіть цього буде недостатньо для досягнення цінового паритету між автомобілями, виробленими на території Євросоюзу та Піднебесної.

Volvo-EX30-EX90

Тому Volvo, щоб уникнути очікуваних мит на електромобілі китайського виробництва, терміново переносить виробництво нових EX30 і EX90 до Бельгії – електричні кросовери вироблятимуться на заводі у Генті.

Довідка: Volvo продала 72 325 електромобілів протягом перших п’яти місяців 2024 року, що на 45% більше порівняно з минулим роком. З них майже 57 400 було реалізовано у Європі – на 68% більше у порівнянні з 2023-м.

Бюджетний кросовер Volvo викликав ажіотаж: виробництво не встигає за попитом

Велика батарея, маленька ціна: Geely презентував новий кросовер для Європи

Підраховано: скільки коштує зарядити електромобіль за новим тарифом

Додати коментар