Бюджетний кросовер Volvo викликав ажіотаж: виробництво не встигає за попитом

0
1186
Volvo EX30
-->

Компанія Volvo Cars оголосила, що абсолютно новий електричний кросовер EX30 буде вироблятися ще й на заводі у бельгійському Генті.

Про це повідомляє сайт InsideEVs. Нагадаємо, що виробництво повністю електричної моделі Volvo EX30 почалося на цієї осені у Чженчжоу (Китай). Перші постачання клієнтам заплановані на кінець 2023 року.

Volvo EX30

Але у зв’язку з тим, що компактний кросовер отримав “значний попит”, керівництво шведської компанії прийняло рішення налагодити виробництво новинки ще й у Європі. Підкреслюється, Volvo прагне випускати свої автомобілі там, де вона продає їх якомога більше.

Volvo EX30

Завод Volvo у бельгійському Генті, що виробляє моделі XC40 і C40, обрано для збільшення виробничих потужностей по випуску EX30 у Європі, а також для глобального експорту. Наявність двох окремих виробничих майданчиків у всьому світі також додає гнучкості виробництва моделі, яка, як очікується, стане однією з найбільш продаваних моделей Volvo.

Volvo EX30

Кросовер Volvo EX30 продаватиметься по всьому світу, включаючи США, де ціни на задньопривідну 272-сильну версію стартуватимуть від 36 245 доларів. Повнопривідна версія потужністю 428 к.с. обійдеться істотно дорожче – від 46 095 доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Розсекречено найдешевший електрокросовер Chevrolet. Названо ціну

Розміром із Таврію: представлено електромобіль ціною $10 тисяч

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Додати коментар