Вони це зробили! Tesla Cybertruck, вразили з вогнепальної зброї (відео)

0
708
Tesla Cybertrack vs 50-cal-barrett
-->

Чи можна зупинити кулю за допомогою Cybertruck? Блогер перевірив дивну заяву Ілона Маска.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Дивно, але Tesla Cybertrack не куленепробивний електромобіль із нержавіючої сталі у формі труни – попри те, що говорить Ілон Маск. Так, Tesla дійсно зняла відео, на якому демонструється, як по дверях пікапа Tesla стріляють з близької відстані з 9-міліметрового пістолета – після цього трохи поранений, але неушкоджений, пікап бадьоро погнав на захід сонця.

Tesla Cybertrack vs 50-cal-barrett

Це спонукало інтернет-блогера провести справжнє випробування “мандрівного лицаря у блискучих обладунках” проти кількох видів вогнепальної зброї. Отже, Зак Нельсон, ведучий YouTube-каналу JerryRigEverything пригнав Cybertruck на полігон і розстріляв його зі зброї різного калібру.

Tesla Cybertrack vs 50-cal-barrett

У тесті Нельсон також почав з 9-мм патронів із повністю металевою оболонкою. Жоден із 15 пострілів не пробив кузов, але два, які влучили майже в одне й те саме місце, розбили обшивку дверей.

Tesla Cybertrack vs 50-cal-barrett

Потім Нельсон перейшов до більш серйозної стрілецької зброї та боєприпасів. Гвинтівка калібру 0.22 залишила дрібні вм’ятини на дверях, але куля 0.17 зі швидкістю 762 м/с зробила невеличку дірку. Нарешті, що не дивно, гвинтівка калібру 50-го калібру без проблем пробила великий отвір у дверях.

Примітно, що Ілон Маск також заявив, що в якийсь момент можна буде отримати Cybertruck з куленепробивними вікнами. Поглянемо…

Півроку не минуло: кіберпікапи Tesla іржавіють, попри те, що зроблені з нержавіючої сталі

Перший реальний тест: чи може Tesla Cybertruck їздити по глибокій воді (відео)

Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

Додати коментар