Вперед у майбутнє: DeLorean показав фантастичні автівки

2
531
2040-DeLorean-Omega-and-2024-DeLorean-Alpha5-Plasmatail
-->

Компанія DeLorean представила дві нових моделі – спортивний універсал та футуристичний позашляховик. Перший з них надійде у продаж вже у 2024 році.

Універсал, або, скажімо, Shooting Brake, с назвою Alpha5 Plasmatail має схилене заднє лобове скло прикрите спойлером на даху, а яскраво виражені задні плечі, трирівневі світлодіодні задні ліхтарі на всю ширину та виражений дифузор – від Grand Tourer у стилі купе.

2024-DeLorean-Alpha5-PlasmatailПопри інший стиль кузова, також збережено великі двері типу “крило чайки”, як в авто з трилогії “Назад у майбутнє”.

DeLorean стверджує, що новий варіант кузова зберігає ту саму місткість для пасажирів зі збільшеним простором для зберігання речей. Alpha5 Plasmatail має повністю електричну силову установку: 3,4 сотні, максимальна швидкість 240 км/год та запас ходу 480 км.

2022-DeLorean-Alpha5-Concept-2024-DeLorean-Alpha5-PlasmatailOmega 2040 року — це футуристичний концепт позашляховика, який передбачає віддалене майбутнє бренду. За словами розробника, він “був розроблений з урахуванням позашляхових перегонів на тему baja” та являє собою “відхід від традиційного автомобільного дизайну”.

2040-DeLorean-OmegaOmega має аеродинамічний силует з лінією даху в стилі купе, дверима типу “крила чайки”, високим кліренсом і масивними колесами. Шини та диски інтегровані, світлодіодні ліхтарі стирчать з кузова, бампери згорнуті й відсутні видимі бічні вікна (хоча вони можуть бути під колір кузова).

2040-DeLorean-OmegaОбидві моделі були продемонстровані у вигляді прототипів у будинку DeLorean. Вихід на ринок DeLorean Alpha5 заплановано на 2024 рік, і компанія припускає, що найближчим часом до нього приєднаються інші серійні моделі.

40 лет спустя: возрожденный спорткар из «Назад в будущее» – каким он будет

Нащадку славнозвісного «хіпі-мобіля» Volkswagen склали ціну

Байрактари та кросовери: Туреччина починає випуск цікавого електрокара

2 КОМЕНТАРІ

Додати коментар