Байрактари та кросовери: Туреччина починає випуск цікавого електрокара

0
8792
електричний кросовер TOGG
-->

Перший прототип національного кросовера, прозваного “ердоганомобілем”, був особисто представлений президентом Туреччині у 2019 році.

Перші екземпляри електрокара турецької марки TOGG зійшли з конвеєра нещодавно збудованого підприємства в Гемліку — місті на південь від Стамбула. Були перевірені виробничі процес, повністю виробництво буде налагоджено до початку листопада.

електричний кросовер TOGGДо цього кросовер ще має пройти сертифікаційні випробування на відповідність європейським стандартам, адже електромобіль планують продавати й за межами Туреччини.

Кросовер запропонують у двох версіях: задньопривідній з 200-сильним електродвигуном і повнопривідною потужністю 400 к.с.

електричний кросовер TOGGЗ місця до 100 км/год одномоторний електромобіль зможе прискорюватися за 7,6 секунди, двомоторний — за 4,8 секунди. Запас ходу становитиме від 300 до 500 км залежно від місткості акумуляторного блоку. Також обіцяні системи швидкої зарядки та автономного керування третього рівня.

електричний кросовер TOGGРинковий дебют національного турецького кросовера на електротязі заплановано на перший квартал наступного року. Роком пізніше дебютує друга модель, яка вже запатентована у бюро Євросоюзу – електричний седан.

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Українці активно скуповують електромобілі: ТОП-5 найпопулярніших моделей

Смішні гроші: стартував продаж електрокросовера за 10 тисяч доларів

Додати коментар