Використання смартфона за кермом прирівняють до нетверезого водіння

0
420
Використання смартфона за кермом
-->

Лише у 2020 році в США через використання смартфонів за кермом загинуло понад 3000 людей, що можна порівняти з числом трагедій за участю п’яних водіїв.

Про це повідомляє сайт Мотор з посиланням на дослідження, проведене
Американським страховим інститутом дорожньої безпеки (IIHS). Результати виявилися невтішними: використання смартфона за кермом суттєво збільшує кількість аварій на дорогах.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Лише у 2020 році в США через використання смартфонів за кермом загинуло понад 3000 людей. Водночас у деяких штатах діють досить жорсткі санкції, де взагалі заборонено тримати смартфони за кермом, навіть під час заторів або зупинок. Й там аварійність знижується набагато швидше, ніж у містах, де використання гаджетів дозволено.

Використання смартфона за кермомНа думку експертів, для зниження кількості аварій недостатньо просто заборонити розмови та листування за кермом. Підвищити безпеку можна лише повністю заборонивши брати до рук гаджети. Крім того, дослідники наполягають на посиленні правил і збільшенні штрафів. Пропонується прирівняти наявність смартфона поруч із водієм за кермом до нетверезого водіння.

Як позбутися водійських прав, навіть не користуючись телефоном

Два «лежачі поліцейські» поспіль: що буде з автомобілем

Що робити із «простроченими» євробляхами: є рішення!

Додати коментар