Визначено ТОП-10 найнадійніших марок автомобілів

0
2215
car brands
-->

Коли справа доходить до визначення найкращих марок автомобілів, необхідно враховувати багато факторів. Деякі вважають головним потужність або максимальну швидкість, тоді як інші – зовнішній вигляд або додаткові функції, що полегшують життя.

Однак серед найважливіших аспектів будь-якої марки автомобіля є її репутації з точки зору надійності. Транспортний засіб, який не страждає від механічних проблем, прослужить довше та буде економічно ефективнішим, а водіям не доведеться витрачати важко зароблені гроші на дорогий ремонт. Це також допомагає автомобілям бути безпечнішими.

Видання SlashGear склало рейтинг автомобільних марок, з конвеєрів яких сходять найбільш надійні авто.

car brands

ТОП-10 найкращих виробників автомобілів (у порядку зростання надійності):

10. Subaru

Попри те, що Subaru не настільки відома з точки зору надійності, як деякі інші японські автомобільні компанії, вона все ще випереджає переважну більшість виробників. Хоча компанію було засновано на початку 20 століття, вона не випускала автомобілі до 1950-х років. Продемонструвавши міцну та витривалу природу своїх машин, Subaru досягла багато успіхів у Чемпіонаті світу з ралі.

Subaru Impreza
Subaru Impreza

Зокрема, Subaru Impreza залишається одним із найнадійніших автомобілів у каталозі бренду, а моделі Outback і Forester також отримали високі бали в опитуваннях.

9. Genesis

Одна з найновіших автомобільних марок, яка потрапила до цього списку, Genesis є дочірньою компанією Hyundai та має ті ж ідеали щодо якості та надійності, що і її материнська компанія. Заснований у 2015 році Genesis, дозволив Hyundai краще конкурувати з розкішними європейськими брендами, такими як BMW і Mercedes-Benz. Після стабільного зростання продажів протягом останнього десятиліття Genesis зараз продає понад 100 000 автомобілів на рік і поставив понад 1 мільйон автомобілів.

Перший в історії автомобіль під назвою Genesis пройшов тривалий період випробувань, який включав проїзд 800 000 миль. Це показник того, наскільки надійність важлива для компанії, завдяки чому бренд отримав одні з найкращих результатів згідно з низкою опитувань і звітів. Наприклад, у дослідженні J.D. Power Vehicle Dependability Study у 2023 році було зроблено висновок, що бренд Genesis перевершує лише Lexus за кількістю проблем на 100 автомобілів із результатом лише 144.

8. Nissan

Японський бренд веде свій початок з початку 1930-х років, коли виробляла популярну модель автомобіля Datsun. З того часу він значно розширився і тепер має лінійки, які варіюються від електромобілів до позашляховиків для сімейного відпочинку та всього, що між ними.

Nissan X-Trail
Nissan X-Trail

Один з аспектів, який робить автомобілі Nissan такими надійними, полягає в тому, що їх дуже легко ремонтувати порівняно з багатьма іншими марками. Запчастини легко придбати, і вони, як правило, не є спеціалізованими, тому ремонт має бути дешевшим, ніж аналогічні роботи на автомобілях конкурентів.

7. Hyundai

Компанія Hyundai, заснована у Південній Кореї в 1967 році, є одним із найбільших виробників автомобілів у світі. Вона також є найбільшим акціонером Kia і володіє брендом класу люкс Genesis. Обидві ці марки також вважаються одними з найнадійніших автомобілів, і вплив Hyundai є важливим фактором.

І Hyundai Elantra, і Hyundai Santa Fe зайняли високі позиції в дослідженні J.D. Power Vehicle Dependability Study, опитування показало, що ці автомобілі є одними з найнадійніших у відповідних категоріях. Сам бренд посідає восьме місце зі 170 проблемами на 100 автомобілів

6. Мазда

Mazda, якою ми її знаємо сьогодні, з’явилася лише після Другої світової війни. Протягом своєї історії компанія завоювала репутацію не лише завдяки надійності, але й завдяки інноваціям і спортивній досконалості.

Mazda MX-5 Miata
Mazda MX-5 Miata

Ця думка підтверджується тим фактом, що Consumer Reports назвав Mazda брендом з найвищою надійністю у 2022 році, за результатами якого він випереджає Lexus і Toyota. CX-5 отримав особливу оцінку як надійний і добре сконструйований автомобіль – репутація яку він зберіг з моменту появи у 2013 році. Надійність Mazda значно нижча за середній рівень: лише 174 проблеми на 100 автомобілів.

5. MINI

Бренд, який зараз належить BMW, має довгу історію у Сполученому Королівстві до такої міри, що оригінальний Mini має культурні асоціації з країною. Згідно з дослідженням надійності електромобілів J.D. Power Vehicle Dependability Study за 2023 рік, Mini має середній рейтинг 170 проблем на 100 автомобілів. Культовий Mini Cooper також вважається найнадійнішим у категорії компактних спортивних автомобілів.

4. Honda

Для багатьох людей Honda більше відома як виробник мотоциклів. Заснована в 1949 році, компанія випустила понад 400 мільйонів мотоциклів і вважається найбільшим виробником мотоциклів у світі. Проте вона також має велику історію створення двигунів внутрішнього згоряння та широкого спектра інших транспортних засобів, що робить її провідним гравцем у світі автомобілів. Протягом усього цього часу японська компанія завжди зберігала репутацію надійних автомобілів із міцною конструкцією.

Honda Civic
Honda Civic

Бренд вкладає багато ресурсів у тестування своїх автомобілів і підвищення якості збірки до максимально можливого рівня. Кінцевим результатом є те, що моделі Honda, як правило, є одними з найдовговічніших автомобілів – тому їх так часто можна побачити в салонах секонд-хенду.

3. KIA

Заснована в 1944 році, вона спочатку була виробником сталевих деталей і велосипедів, а згодом перейшла в автомобільний сектор. Протягом багатьох років компанія мала численні труднощі та в один момент навіть була змушена повністю припинити виробництво автомобілів. У 1997 році Kia була врятована компанією Hyundai — яка зараз є найбільшим акціонером Kia.

Дві компанії ділять ресурси та володіють власним ливарним заводом, що дає їм повний контроль над металевим литтям, яке використовується для виготовлення більшості автомобілів. Це призвело до створення транспортних засобів, які можуть прослужити роки без будь-яких серйозних проблем і часто займають перше місце за відгуками клієнтів і опитуваннями щодо надійності.

2. Lexus

Немає нічого дивного в тому, що Lexus так високо оцінюється як надійний автомобільний бренд і часто конкурує за перше місце з Toyota. Зрештою, бренд Lexus був створений як частина ширшої групи Toyota, коли японська компанія хотіла бути більш конкурентоспроможною на ринку автомобілів класу люкс, особливо в Європі, де домінували такі бренди, як BMW і Mercedes Benz.

Заснована в 1989 році компанія Lexus швидко стала відомою своєю надійністю і зараз виробляє цілий ряд розкішних і потужних автомобілів, починаючи від седанів і позашляховиків і закінчуючи спортивними автомобілями.

1. Toyota

З моменту заснування в 1937 році Toyota виросла до одного з найбільших автомобільних брендів у світі. Виробляючи близько 10 мільйонів автомобілів щороку, японська компанія є гігантом у галузі, який постійно демонструє, що здатний виробляти автомобілі, які прослужать довго. Саме з цієї причини компанія стала такою популярною серед споживачів, оскільки люди знають, що купуючи Toyota, вони отримують надійний автомобіль.

Toyota Prius
Toyota Prius

Зокрема, такі автомобілі, як Prius, домінували на ринках у всьому світі, моделі Corolla, Sienna та 4Runner також дуже популярні. Насправді Prius настільки відомий своєю надійністю, що він став вибором для водіїв Uber.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Названо найпопулярніший автомобіль у світі – і це вже не Toyota

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

Додати коментар