Яким буде інтерьер нових Skoda Kodiaq та Superb: перші фото

0
501
Skoda Kodiaq та Superb
-->

Напередодні світової прем’єри нових поколінь Kodiaq і Superb компанія Skoda розсекретила їхні повністю оновлені інтер’єри.

Skoda переробила салони обох майбутніх моделей, зокрема вдосконалення торкнулися керма, панелі приладів, торпедо і декоративного оздоблення. Вперше у машинах чеського бренду селектор передач перенесено на рульову колонку, що робить його особливо доступним.

В результаті центральна консоль має акуратне, чітко структуроване компонування, що відкриває додатковий простір для передніх пасажирів. Інші новинки в Kodiaq і Superb включають проєкційний дисплей, який доповнює 10,25-дюймову електронну панель приладів, і окремо встановлений центральний дисплей інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 12,9 дюйма.

Skoda Kodiaq та Superb

Також в обох моделях дебютували інноваційні поворотні кнопки Škoda Smart Dials, які інтегрують тактильні та цифрові компоненти для більш інтуїтивного керування функціями автомобіля. Цей новий підхід складається з трьох поворотних регуляторів під екраном інформаційно-розважальної системи, кожен з яких одночасно є кнопкою і має 32-міліметровий цифровий дисплей.

Вони забезпечують швидкий доступ до багатьох функцій автомобіля залежно від рівня оснащення. Два крайні призначені для водія та переднього пасажира: контролюють температуру в салоні, обігрів і вентиляцію сидінь, відображаючи поточну активну функцію.

Skoda Kodiaq та Superb

Центральний регулятор керує такими функціями, як гучність інформаційно-розважальної системи, швидкість вентилятора, напрямок повітря, інтелектуальний кондиціонер, режими водіння та масштабування карти. Він налаштовується через меню інформаційно-розважальної системи, а перемикання між функціями досягається утриманням кнопки натиснутою.

Skoda Kodiaq та Superb

Прагнення до покращеного комфорту на борту проявляється в нових доповненнях, зокрема Phone Box із можливістю швидкої зарядки смартфона до 15 Вт – а в Kodiaq це поширюється на два телефони – у поєднанні з функцією активного охолодження. Крім того, пасажири можуть скористатися максимально чотирма портами USB-C з вихідною потужністю 45 Вт, а також зручним портом USB-C потужністю 15 Вт на дзеркалі заднього виду. Не варто забувати, що новий Kodiaq доступний з ергономічними сидіннями з функцією пневматичного масажу.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Де зараз виробляють автомобілі Skoda для України та світу

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

Не тільки електро: якою буде нова Skoda Octavia

Додати коментар