Зненацька: Jeep зняв з виробництва культовий позашляховик

0
1541
Jeep Cherokee
-->

Одна з найважливіших моделей в історії марки Jeep випускалася з 1974 року та пережила п’ять поколінь – попри рішучі протести американських індіанців.

Про це повідомляє сайт MotorTrend. Зупинення виробництва Jeep Cherokee стало несподіваним – його ніде не анонсували. Причина відмови від знаменитої моделі виявилася досить банальною: материнський концерн Stellantis зупинив завод Jeep у Бельвідере (штат Іллінойс), де виробляють Jeep Cherokee – зрештою підприємство закриють взагалі.

Jeep CherokeeЦе пов’язано із загальним трендом, спрямованим на тотальну електрифікацію модельного ряду. Генеральний директор Stellantis Карлос Таварес пообіцяв “шукати рішення” для заводу, а також пожалівся на те, що перехід на електромобілі є фінансово важким – оскільки вони на 40 відсотків дорожчі у виробництві, ніж автомобілі з ДВЗ. Це означає, що закриття заводу є заходом для скорочення витрат, щоб дати автовиробнику трохи перепочити.

Jeep CherokeeJeep Cherokee поточного покоління вийшов на ринок майже десять років тому, а у 2019-му пройшов серйозний рестайлінг, отримавши більш традиційний дизайн передньої частини. На початку цього року компанія Jeep відмовилася від двигунів V6, а також скоротила кількість комплектацій лише до двох.

Jeep CherokeeОднак, за словами представників Jeep, модель “не скасована”: “У нас є плани щодо цього важливого автомобіля в цьому важливому сегменті, про які ми розповімо у належний час”. Але, якщо ми й побачимо Cherokee наступного покоління, то майже напевно це буде електромобіль або гібрид.

Офіційно: які моделі Jeep будуть представлені в Україні

Європейці визначили найкращий автомобіль 2023 року

Дешевше очікувань: нові подробиці про великого брата Renault Duster

Додати коментар