Все дорожче і дорожче: чому з ринку зникають дешеві автомобілі

0
963
Hyundai i10
-->

За чотири роки кількість моделей, які можна придбати менш ніж за €15 тисяч, скоротилася майже в 6 разів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Автовиробники стрімко зменшують кількість бюджетних автівок. Про це повідомляє асоціація УкрАвтопром з посиланням на французьке видання L’argus.

Якщо у 2019 році на європейському ринку було 40 таких моделей, то 2023-му – залишилось тільки 7. Таким чином, за чотири роки кількість автівок, які можна придбати за €15 тисяч, скоротилася майже в 6 разів.

Основною причиною зростання цін є переорієнтація промислової політики виробників, які тепер віддають перевагу прибутковості, а не обсягам продажів. Версії початкового рівня поступово покинули каталоги різних брендів на користь більш оснащених, на яких маржа вища.

Volkswagen PoloДо того ж далеко не всі моделі витримають запровадження норм Євро-7, адже їх доведеться оснащувати додатковими пристроями або гібридними силовими установками. На думку експертів, дефіцит «дешевих» моделей, швидше за все, сприятиме лізингу. За останні роки популярність оренди з можливістю викупу і довгострокової оренди стрімко зросла, оскільки в автомобілістів залишається все менше коштів, щоб стати власниками автомобілів.

Раніше ми повідомляли, що низка європейських країн створила альянс для боротьби із забороною ДВС, а компанія Skoda взагалі пригрозила припинити виробництво трьох популярних моделей – у разі прийняття екологічних норм Євро-7.

Більше не потрібен: автомобіль, який назавжди залишає Європу

В Україні теж заборонили бензинові та дизельні автомобілі. Але не всі

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

Додати коментар