Знімають навіть з “патрульок”: Toyota винайшла як захиститись від крадіжок

0
4736
toyota thief cat
-->

Популярність машин найбільшого автовиробника у світі має і зворотний бік – зловмисники знімають з них дорогі деталі. Причому, навіть у найбагатших країнах.

Про це повідомляє сайт CarScoops. У Сполучених Штатах крадіжки каталітичних нейтралізаторів б’ють рекорди: злодії примудряються знімати дорогі деталі навіть із поліцейських машин! Збитки від дій зловмисників сягають мільйонів доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Так кілька місяців тому поліція Х’юстона заарештувала шістьох крадіїв каталітичних нейтралізаторів, вартість конфіскованих деталей склала понад 1 мільйон доларів. Проблема набула настільки серйозного характеру, що спонукала Toyota запропонувати захисні екрани каталітичного нейтралізатора для всіх нових моделей Toyota і Lexus.

Toyota Prius 2023Аксесуар Cat Shield кріпиться до отворів знизу автомобіля, в комплекті йдуть “гвинти із захистом несанкціонованого доступу”, тому відкрутити пластину звичайним ключем не вдасться. Нова опція дебютувала на новому Toyota Prius.

Північноамериканське відділення Toyota USA вже додало нову опцію нову опцію у своєму конфігураторі. Для автомобілів Toyota 2023 модельного року можна замовити такий захисний екран за 140 доларів.

Toyota Cat ShieldЦікаво, що в цю суму не входить установка: доведеться залазити під машину самостійно або за додаткові гроші поставити аксесуар у дилера. Аналогічні “девайси” можна замовити й на старі Prius, актуальні Corolla, Sequoia, Tacoma, Tundra та 4Runner, але ціни у відкритому доступі не опубліковані.

Заходів для захисту каталізаторів Toyota вживає і по інший бік океану. Наприклад, у Великій Британії дорогі деталі вихлопної системи вирішили приховано маркувати: за задумом японців, це дозволить швидше ідентифікувати злочинців.

Навіщо косплеїть Теслу? Toyota показала незвичайний позашляховик

Закип’ятити чайник та обігріти оселю: представлено новий Toyota Prius

Багатим буде? Автомобілі KIA перестали впізнавати по всьому світу

Додати коментар