Можна одразу викинути: що не так з електромобілями

1
4932
Електромобіль
-->

Вважаєте, що в електрокарів забагато переваг? Ось вам дуже вагомий недолік.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє UBR.ua з посиланням на агенцію Reuters, багато електромобілів після легких аварій або пошкоджень стають непридатними для використання через неможливість оцінити стан акумуляторні батареї.

Страховики масово списують електромобілі з дрібними пошкодженнями через неможливість ремонту акумуляторів. Так, страхові внески для електрокарів у США на 27% перевищують внески для паливних машин. Компанії списують навіть авто з подряпинами на акумуляторі – через неможливість провести надійну оцінку стану батареї. Батарея електрокара

Пошкоджені акумулятори накопичуються на звалищах у багатьох країнах, що нівелює екологічність електромобілів. Річ у том, що при виробництві батарей викидається набагато більше CO2, ніж машинами, що працюють на викопному паливі. Це означає, що електрокар повинен проїхати тисячі кілометрів, перш ніж компенсує ці додаткові викиди.

Батарея електрокараДля українських споживачів висновок тут один: попри низьку ціну, купівля американського електрокара-битка – ризикована ідея. Та й не лише американського… Будь-який електромобіль після ДТП – це потенційна проблема.

Електрокари стрімко дешевшають: названо головну причину

Коли ремонт авто дорожче самого авто: реальний випадок

Скільки жити акумулятору? Найпростіша перевірка

1 КОМЕНТАР

Додати коментар