Не потребує пального: фургон Citroen Ami Cargo за 7000 євро

0
552
Citroen Ami Cargo
-->

Головна особливість Citroen Ami Cargo в тому, що це електромобіль, який не використовує таке дефіцитне зараз паливо.

Компактність та маневровість, можливість зарядки від звичайної розетки 220В роблять цей легкий комерційний автомобіль (LCV) зручним для міських перевезень. Новинка відрізняється невеликими розмірами: 2,41х1,39х1,52 метра, що спрощує рух по місту і паркування. Крім того, положення водія електромобіля – на тій же висоті, що й в інших транспортних засобів, що гарантує хороший огляд.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Citroen Ami CargoВ основі фургона сталевий трубчастий каркас, що забезпечує належний рівень безпеки. який може надійно вберегти від ударів. Всі засклені поверхні (лобове скло, бокові вікна, заднє скло, люк) забезпечують огляд на 360°. Особливу увагу виробник приділив кастомізації новинки під запити клієнтів: доступний широкий вибір аксесуарів: шторки на вікна, килимки, відділення для зберігання речей, зажим-тримач для смартфона, адаптер DAT@MI для підключення вашого смартфона. Передбачені навіть такі дрібниці, як зручна вертикальна сітка для утримання вантажу, щоб той не випадав при відкритих дверях.

Citroen Ami CargoЕфективність фургона для малого бізнесу доводить досвід його експлуатації в компанії по доставці продуктів одного мережевого супермаркету. Вантажний відсік Ami Cargo має корисний об’єм 260 літрів (вантажність до 170 кг з урахуванням ваги водія), чого цілком достатньо для декількох замовлень одночасно. Маючи запас ходу в 75 км, кур’єри можуть не переживати про доставлення замовлень у межах свого району роботи, адже цього достатньо на декілька доставлень. Важливо, що Citroen Ami Cargo заряджається від звичайної розетки, що дає можливість підзарядки в будь-якому місці під час перерви працівника.

Citroen Ami CargoФургон створений для служб доставлення, перевізників, приватних майстрів, представників роздрібної торгівлі, компаній каршерінга і т.д.

Євросоюз офіційно заборонив бензинові та дизельні машини: оголошено термін

Citroen відмовився від мінівенів на користь кросоверів

Атомні зарядки: в Україні побудують величезну мережу зарядних станцій

Додати коментар