Гарні новини: Україна впоралась з паливною кризою

0
1343
Пальне
-->

Оптові ціни на дизпальне знизилась нижче за роздрібну вперше з початку військових дій, бензин протягом тижня теж втратив 1-2 грн/л.

Про це повідомляє профільне видання Enkorr з посиланням на дані моніторингу Консалтингової групи “А-95”. Минулий тиждень приніс значні зміни в оптових цінах на нафтопродукти. 24 червня дизпальне торгувалось у діапазоні 51-62 грн/л, а бензин пропонувався в межах 48-55 грн/л.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Бензин протягом тижня втратив на 1-2 грн/л, діапазон цін склав 50-54 грн/л. Бензини виробництва міні-НПЗ пропонувалися по 48-49 грн/л в центральному регіоні та по 52 грн/л — в східних областях.

Найнижчі ціни на дизель можна було зустріти в південному регіоні. В п’ятницю, 24 червня, дизель тут пропонувався по 51-54 грн/л. Західний регіон займає другу сходинку в ціновому змаганні. Тут дизель можна було придбати в діапазоні 51-56 грн/л. В північних та центральних регіонах цінники на ДП скинули 3-4 грн/л за тиждень, і дизель в п’ятницю торгувався по 55-60 грн/л. Стабільно дорожче дизельне пальне в східних областях країни, його можна купити за 58-62 грн/л, що також свідчить про зниження цін на 3-4 грн/л.

Пальне

Це говорить про те, що промислові споживачі та аграрії вже “наїлися”. Отже, більше пального піде на АЗС. В “Консалтинговій групі А-95” зазначають, що оптові ціни на бензин та дизпальне вперше з початку військових дій знизилися нижче за роздрібні, що свідчить про поступове насичення ринку.

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

Проблему нестачі пального вирішено: оштрафовано 33 столичних АЗС

Такі справи: на АЗС Угорщини запровадили обмеження на продаж пального

Додати коментар