Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Jeep та ін: концерн Stellantis зупиняє імпорт та експорт автомобілів в росію

0
378
Stellantis
-->

Автомобільний гігант концерн Stellantis чітко висловив свою позицію щодо війни в Україні. Нагадаємо, що концерном Stellantis на території росії представлені бренди Citroën, Fiat, Jeep, Opel та Peugeot.

Водночас представництво Stellantis в Україні з початку березня впровадило Програму технічної підтримки автомобілів Peugeot, Citroën та Opel, що належать державним та комунальним установам нашої країни. Програма технічної підтримки автомобілів передбачає УСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ, що необхідні для забезпечення належного функціонування транспортного засобу.

AmbulanceStellantis в Україні розуміє, що працездатність транспорту та мобільність служб швидкого реагування – це безпека наших громадян. Тому доклав максимум зусиль, щоб запустити роботу сервісних центрів у великих містах України, аби надавати оперативний ремонт для автомобілів, що знаходяться у державній та комунальній власності, а саме: швидка медична допомога, служба національної поліції, аварійні служби, комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури тощо.

Всі роботи виконуються коштом компанії «Пежо Сітроен Україна»

За посиланням та на фото нижче ви знайдете актуальний список дилерських центрів, які уже зараз готові вас прийняти та обслужити. Також, дізнайтесь телефоном гарячої лінії 0-800-500-104 про найближчого дилера, який працює.

Список дилерівКонцерн Stellantis також жертвує 1 млн євро в якості гуманітарної допомоги та допомоги біженцям в Україні. Ця допомога буде здійснена через локальну неурядову організацію, яка спеціалізується на таких питаннях.

Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

Де заправитися: у Києві з’явилася онлайн-карта працюючих АЗС

Opel Corsa на вторичке: удачное приобретение или набор проблем?

Додати коментар