По всій Україні: водіям заборонили користуватись відеореєстраторами

0
1602
видеорегистратор
-->

Щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти противнику дізнатися про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, водіям заборонено використовувати відеореєстратори.

Цю інформацію виданням РБК-Україна та Українська правда підтвердив керівник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Заборона стосується реєстраторів в авто та мото транспорті. Заборонено фото, відеозйомку доріг загального користування, об’єктів загального призначення, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

видеорегистраторПро це також повідомляє на своїй сторінці Facebook Вишгородська районна державна адміністрація. Зазначається, що для уникнення розголошення інформації про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, забороняється використання відеореєстраторів в автомобілях і на мототранспорті для фото- і відеозйомки:

  • доріг загального користування
  • об’єктів загального призначення
  • об’єктів інфраструктури
  • блокпостів та укріплень
  • розташування, зосередження або переміщення військових частин (підрозділів) Сил оборони

Це рішення військового командування доведено до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на цьому для громадськості.

В Україні знов дозволили ввезення «євроблях». Українській теробороні везуть позашляховики

Незважаючи на війну: Toyota відновлює роботу в Україні!

В Україні знизили вимоги до якості автомобільного палива

Додати коментар