Росіяни масово скуповують нові автомобілі в Казахстані

0
2838
Kazakh auto
-->

За останній час кількість заявок на покупку машин в Казахстані від росіян збільшилась удесятеро. Різкий ажіотаж може спровокувати зростання цін у місцевих дилерів.

Про це повідомляє видання За Кермом. Через зростання вартості нових автомобілів на внутрішньому ринку багато росіян обирають закордонні напрямки у пошуках дешевших варіантів. Останнім часом різке зростання попиту на машини зафіксували у прикордонних містах Казахстану.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Причому в місцеві автосалони звертаються, як приватні клієнти, так і «сірі» дилери, готові скуповувати транспортні засоби автовозами.

Kazakh autoЙдеться про машини, що виробляються заводом «СаріаркаАвтоПром», який виробляє моделі Kia, JAC та Chevrolet. До речі, зібрані на цьому заводі машини, ще недавно коштували в росії дешевше, ніж у Казахстані.

Однак тепер жителям Челябінська, Єкатеринбургу, Уфи, Тюмені чи Кургану вигідніше поїхати за машиною до Кустанаю, який знаходиться за 300 кілометрів від Челябінська. Експерти вважають, що надалі підвищений попит неминуче викличе зростання цін на автомобілі у місцевих дилерів.

За першу половину березня подорожчання автомобілів в росії склало в середньому від 20 до 30%, а дилерські накрутки взагалі перестали підкорятися логіці. Напередодні також стало відомо, що вартість японських старих машин зросла в Примор’ї до 50 відсотків.

Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

Замість білорусі: в Україну почало надходити перше пальне з Європи

В Україні знов дозволили ввезення «євроблях». Українській теробороні везуть позашляховики

Додати коментар