“Шляху назад немає”: Nissan приголомшив новиною

0
1324
Nissan EV
-->

Доки багато країн обговорюють строки введення заборони на продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, Nissan наполегливо працює над електрифікацією свого модельного ряду.

Як повідомляє пресслужба японського бренду, відтепер кожна нова модель Nissan в Європі буде повністю електричною. Два майбутніх електромобілі Nissan вже затверджено для Європи, включаючи абсолютно новий компактний електромобіль, який замінить культовий Nissan Micra в якості базової моделі. А до 2030 року абсолютно всі автомобілі Nissan на європейському ринку будуть повноцінними електрокарами (BEV).

Nissan 20 23“Електромобілі є найкращим рішенням щодо мобільності. Вже понад мільйон клієнтів разом з нами відчули переваги використання електромобілів Nissan, тому шляху назад вже немає”, – говорить Макото Учіда, президент і CEO компанії Nissan. “Ми вважаємо, що перехід на повністю електричний автотранспорт в Європі до 2030 року є правильним рішенням для нашого бізнесу, наших клієнтів і для всієї планети”.

Nissan EV Враховуючи можливості проєктування, конструювання та виробництва автомобілів у Великобританії, а також спираючись на основні сильні сторони бренду – електрифікацію та кросовери – ця мета цілком досяжна. Загалом, згідно з планом Nissan Ambition 2030, автовиробник до 2030 року представить 27 електрифікованих транспортних засобів, у тому числі 19 електромобілів. Також протягом цього періоду Nissan впроваджує безкобальтову технологію, щоб на 65% знизити вартість акумуляторів для електрокарів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Майже електрокар: тест-драйв незвичайного Nissan Qashqai E-Power

Електрокари стрімко дешевшають: названо головну причину

Дешево чи дорого: за скільки українцям пропонують новий Nissan X-Trail

Додати коментар