Nissan показав, якою має бути нова Micra: перші подробиці

0
406
Nissan 20 23
-->

Наразі Nissan продає у Європі лише електрифіковані автомобілі. Наступною моделлю стане міський електромобіль, який замінить знятий з виробництва минулого року хетчбек Nissan Micra.

Ним стане серійна версія концепту Nissan Concept 20-23. Як повідомляє пресслужба японського бренду, у назві прототипу зашифровано не лише нинішній рік. Число 20 вказує на ювілей лондонської дизайн-студії компанії (Nissan Design Europe), яка розробила кросовери Qashqai та Juke усіх поколінь. А цифри 2 і 3 японською читаються майже як назва самої компанії — “ні-сан”.

Nissan 20 23Серійний Nissan Micra на основі цього концепту матиме п’ятидверний кузов та спроєктований на модульній платформі CMF-BEV. Технічну складову новинка запозичить від електромобіля Renault 5. Дизайн інтер’єра показали на відео, де можна побачити ківшеподібні крісла та екран на всю передню панель салону.

Nissan 20 23Серійна Nissan Micra дебютує наприкінці наступного року, вироблятимуть сітікар на заводі Renault у Франції. Також Nissan планує оснащувати електромобілі власними твердотілими батареями (ASSB), що дасть змогу на третину зменшити час заряджання акумуляторів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Майже електрокар: тест-драйв незвичайного Nissan Qashqai E-Power

Які автомобілі Renault перетворяться на Mitsubishi – розкрити найближчі плани альянсу

Третина власників паркетника Tesla пересяде на бензинові кросовери

Додати коментар