Свідки не потрібні: в Україні спростили перевірку водіїв на сп’яніння

0
2544
-->

В Україні введені нові правила огляду водіїв транспортних засобів на стан алкогольного сп’яніння чи перебування під впливом препаратів.

Про зміни в “Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або знаходження під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції водія та проведення такого огляду” повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Тарас Мельничук на своїй сторінці у Telegram.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Серед іншого, огляд на місці зупинки транспортного засобу проводиться із застосуванням технічних засобів відеозапису, а у разі неможливості проведення відеозапису огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обовʼязково долучаються до протоколу про адміністративне правопорушення.

Тобто, тепер поліціянтам не потрібно шукати десь по вулиці двох свідків, щоб у їх присутності провести огляд водія на сп’яніння. Завдання “оформлення” нетверезого водія значно спрощується – достатньо запису з бодікамери.

огляд водія на сп'янінняНагадаємо, що відмова від огляду передбачає таку ж відповідальність як за керування в стані сп’яніння, а рівень алкоголю в крові водія не повинен перевищувати 0,2 проміле.

Українських водіїв збираються карати за шини

За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

За кермо без документів: українським водіям буде достатньо смартфона

Додати коментар