За кермо без документів: українським водіям буде достатньо смартфона

0
14068
Документи на автомобіль
-->

З 14 грудня в Україні можна буде взагалі не отримувати фізичні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Відповідні зміни були ухвалені урядом Україні 4 листопада. Про це повідомляє пресслужба МВС України. Якщо раніше при реєстрації авто або при отриманні посвідчення водія обов’язковим було оформлення бланків цих документів, то з 14 грудня 2022 року можна буде виключно онлайн оформити тільки електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Таким чином, електронні варіанти документів (Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів) можуть стати єдиними наявними у людини документами, що дають право на керування. Тобто, самостійно у кілька кліків можна буде оформляти обмін посвідчення водія, проводити реєстраційні дії з транспортними засобами у тих випадках, де огляд фахівців експертної служби МВС не є обов’язковим. Зміни вносяться на тлі диджиталізації послуг, що передбачає значно спростити оформлення документів.

Документи на автомобіль“Посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в Електронному кабінеті водія чи в додатку “Дія” не просто стає рівнозначним фізичним документам, а може повністю їх замінювати”, – уточнив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

В Україні хочуть суттєво обмежити строк дії водійських посвідчень

В Україні запровадили нові штрафи для водіїв

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

Додати коментар