У Toyota проблеми: у жертву принесуть RAV4

0
1524
Toyota RAV4
-->

Компанія Toyota Motor у жовтні призупиняє виробництво на семи японських заводах. За місяць випуск автомобілів зменшиться на 100 тисяч одиниць.

Про це повідомляє сайт Japan Times. Відповідно до жовтневого виробничого плану Toyota призупиняє виробництво на 12 днів для 10 ліній на семи вітчизняних заводах. Конвеєри зупинять на 7 із 14 підприємств концерну. У жовтні заводи Toyota зберуть 800 тисяч автомобілів — на 100 тисяч менше, ніж планувалося раніше.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Зокрема, на 12 днів припинить роботу ключове підприємство Toyota у Такаоці – саме там збирають кросовери RAV4 та Harrier (японську версію Toyota Venza). Крім того, призупинять конвеєри зі збирання бензинових та гібридних Toyota RAV4 на заводах підрозділу Toyota Industries. Це пов’язано з дефіцитом мікросхем і порушенням ланцюгів постачання, що продовжують заважати виробництву найбільшого у світі автовиробника. Нагадаємо, що Toyota RAV4 довгі роки є найпопулярнішим у світі кросовером.

Toyota RAV4З усім тим, Toyota не скоригувала свою глобальну ціль виробництва автомобілів на поточний фінансовий рік, дотримуючись свого прогнозу щодо рекордних 9,7 мільйона одиниць.

Конкурент Toyota, Honda Motor заявив, що теж скоротить виробництво автомобілів до 40% на двох японських заводах на початку жовтня через поточні проблеми з ланцюгом постачання і логістику, включаючи дефіцит мікросхем.

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Вбивця дронів: Toyota Land Cruiser перетворили на 6-колісний броньовик

Toyota RAV4, которая стоит, как Lexus, а едет, как VW Golf GTI

Додати коментар