5 років на Range Rover і не тільки: JLR нарешті збільшує гарантію

0
238
Defender
-->

Нагадаємо, що стандартною для автомобільної галузі є трирічна гарантія.

Але для авто, придбаних у дилерській мережі JLR в Україні після 1 вересня, гарантія діятиме упродовж 5 років або 150 000 км пробігу. Також з вересня 2023 року JLR подовжує до п’яти років термін підтримки InControl Remote для нових моделей Range Rover, Defender та Discovery, включно з авто із технологією м’якого гібрида та плагін-гібридами.

DiscoveryА це – легка та інтуїтивно зрозуміла взаємодія з автомобілем навіть на великих відстанях. За допомогою додатка для смартфона можна отримувати інформацію щодо статусу авто: перевіряти рівень пального, відсоток заряду, чи зачинені вікна та двері. Incontrol Remote також оптимізує програму допомоги в дорозі та, за необхідності, автоматично здійснює екстрений виклик у випадку непередбачуваних ситуацій.

Range RoverДля власників така інновація означає більш відчутний рівень захисту авто гарантійною підтримкою та отримання переваг найвищого рівня сервісу протягом тривалішого періоду. Очікується, що така інновація позитивно вплине на залишкову вартість кожної моделі, до якої будуть застосовані нові гарантійні умови – вона забезпечить переваги під час продажу вживаних авто.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Життя бентежне: Land Rover припиняє своє існування

3,6 с до сотні: представлено найпотужніший і динамічний Range Rover в історії

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Додати коментар