Дилерські центри Toyota та Lexus в Україні запропонували незвичайну послугу

0
561
Toyota
-->

Дилерські центри Toyota та Lexus – це вже не просто місце, де можна придбати й обслужити автомобіль. Відтепер для мешканців міст, у яких працюють ДЦ, вони стануть осередками тепла та затишку.

Завдяки автономним джерелам енергії тут можна зігрітися, погортати стрічку новин, якщо ви вже давно без зв’язку, підзарядити ґаджети чи попрацювати за ноутбуком. В “Осередках тепла” також можна відпочити з дітьми під час блекауту — подивитися мультики, допомогти їм зробити домашнє завдання чи навіть підготувати малюнок на конкурс “Авто твоєї мрії”.

Lexus
Завдяки спільним зусиллям “Тойота-Україна”, Toyota Motor Europe і дилерських центрів пункти обігріву забезпечені всім необхідним для комфортного перебування: кріслами, стільцями, пледами та подушками. Тут також можна випити чаю та кави.

⦁    Постійний доступ до світла від резервної точки живлення. Приміщення забезпечені генераторами, а також зарядними станціями.
⦁    Опалення. Осередки тепла оснащені альтернативними способами опалення або точковим опаленням — газовими й електричними обігрівачами.
⦁    Інтернет. Дилерські центри Lexus, які братимуть участь у проєкті, мають у розпорядженні супутникові системи або підключені до оптоволокна. Тож відвідувачі зможуть користуватися інтернетом (у разі наявності світла у провайдера інтернет-послуг).

* За винятком Тойота Центр «Автоарт» (м. Харків), Тойота Центр «Авто-Плаза» (м. Херсон), Тойота Центр «Азов Мотор» (м. Маріуполь), Тойота Центр «ВіДі Пальміра» (м. Одеса), «Автосаміт на Столичному» (м. Київ).
Осередки тепла в Тойота Центр «КиТ-Т» (м. Миколаїв) і Тойота Центр «Талісман-Схід» (м. Краматорськ) відкриються трохи згодом.

Нова Toyota Corolla Cross вже на шляху до України. Усі подробиці

218 сил та 5,2 л/100 км: в Україні стартують продажі нового Lexus

Toyota готує новий Land Cruiser Prado. Відома дата дебюту

Додати коментар