З мінівена у кросовери: новий Renault Espace дебютує цієї весни

0
3499
Renault Espace
-->

У шостому поколінні французький піонер у сегменті мінівенів Renault Espace стане позашляховиком із трьома рядами сидінь.

Нагадаємо, що цей мінівен випускається з далекого 1983 року. Але часи змінюються – тепер на автомобільному ринку у великій пошані кросовери.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Renault Austral
Кросовер Renault Austral

Фактично новий Espace виявиться подовженою версією п’ятимісного паркетника Renault Austral: передня частина кузова у них буде однаковою, за винятком різного дизайну решітки радіатора. Тобто пара Austral/Espace буде створена за тим самим рецептом, що і конкуренти Peugeot 3008/5008.

Renault Espace
Актуальний Renault Espace 5-го покоління

Для порівняння габарити Austral дорівнюють 4510х1825х1618 мм, колісна база – 2667 мм. У нинішнього Espace вони складають 4857х1888х1677 мм, відстань між осями – 2884 мм.

Renault EspaceА ось інтер’єр напевно буде таким, як у донорського Austral, крім наявності третього ряду. Техніку кросовер також новинка запозичить у побратима. Тобто в Європі новий Espace буде доступний виключно з електрифікованими установками на основі бензинових моторів з переднім або повним приводом.

Renault EspaceДебют радикально іншого Renault Espace призначено на березень цього року. Новинка явно буде дорожчою за п’ятимісний Austral, за який у Франції сьогодні просять мінімум 34 000 євро.

Найдешевший електрокар від Renault став у 1,5 раза потужнішим. Названі ціни

Стартують продажі першого гібрида Dacia. Оголошено ціни

Представлено найрозкішніший Duster. Оголошено ціну

Додати коментар