На українських АЗС відтепер можна розрахуватись криптовалютою

0
292
Крипто АЗС
-->

Мережа АЗК WOG запустила альтернативний інструмент для оплати пального – відтепер за бензин, газ чи дизель можна розрахуватись криптовалютою.

Українська мережа автозаправних комплексів WOG стала партнером блокчейн-екосистеми Binance та запустила можливість оплати за пальне криптовалютою через Binance Pay. Нею можна скористатися при безконтактному розрахунку за допомогою сервісу WOG PAY у застосунку PRIDE.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Для оплати криптовалютою за допомогою Binance Pay клієнтам WOG потрібно зробити два кроки:

• Обрати покупку пального через систему WOG PAY у застосунку PRIDE

• Серед запропонованих способів оплати на колонці обрати Binance Pay та підтвердити оплату у мобільному застосунку Binance

“Наша команда працює над тим, щоб пропонувати клієнтам інноваційні продукти та сервіси. Підключення опції з оплати криптовалютою Binance Pay розширить цю лінійку”, – зазначив директор Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG Олег Кушіль.

Binance Pay – безконтактна технологія оплати криптовалютою, що підтримує понад 50 криптовалют і дозволяє всім зареєстрованим користувачам здійснювати миттєві покупки у криптовалюті, розраховуватись за послуги, отримувати та надсилати криптовалюту по всьому світу.

Нові податки на пальне: коли підвищаться ціни на АЗС

В Україні катастрофічна ситуація з якістю пального: де безпечно заправлятися

Названо найпопулярніші в Україні паливні мережі АЗС

Додати коментар