Пальне очистилося: добрі новини з українських АЗС

0
3385
Пальне АЗС
-->

Дефіцит пального в Україні пішов у небуття, що привело до здешевлення – з початку року бензин втратив близько 10 % вартості. Разом з тим, на ринку пального проявилися дві важливі тенденції.

Про це повідомляє Інститут споживчих експертиз. Експерти відібрали та дослідили проби бензину А-95 в найбільших всеукраїнських мережах (WOG, SOCAR, ОККО, ANP, PRIME, АВІАС, MARSHALL, AMIC, SHELL), а також у великих регіональних мережах АЗС. Не оминули увагою і невеличкі мережі, які оперують в райцентрах і невеликих містах (24\7, KRAFT, LN ENERGY, DNIPRO OIL GROUP).

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Дослідження показали, що фальсифікованого пального в Україні дедалі стає менше. Це пояснюється тим, що через дії агресора в Україні припинила роботу суттєва частина так званих міні-НПЗ. Це напів-, а частіше нелегальні виробники, з дуже низькою глибиною перероблення, які в Україні вже встигли отримати прізвище “самовари”. Саме вони донедавна наводнювали ринок неякісним пальним. Найбільші з них розбили російські бомби та снаряди, інші зменшили об’єми через проблеми з логістикою.

Пальне АЗСПроявилися і друга важлива тенденція – через доступність ресурсу відновили торгівлю поодинокі АЗС в невеликих містах і селищах. Тобто ймовірність заправки автомобіля неякісним паливом залишається. Тому автомобілістам з невеликих міст та селищ експерти рекомендують проїхати кільканадцять зайвих кілометрів до великої АЗС, аби не втрапити в халепу.

Дешевше ніж у Європі? Україна вперше отримала пальне із США

Пальне безкоштовно: як отримати таку допомогу в Україні

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Додати коментар