Підзаборники та дірочники: в Україну масово повертаються нелегальні АЗС

0
428
в Україну повертаються нелегальні АЗС
-->

Надходять сигнали про масове відкриття нелегальних автозаправок по всій території України.

Про це пише директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн: “Киів. Дарницький район. Вулиця Канальна. На березі власне каналу, біля куширів, несподівано фіксую забутий профіль – нову заправну “бочку”. Якщо говорити професійно, цей екземпляр відноситься до сімейства “дірочників” – досить поширеного у 2014-2015 роках виду. А тепер цей справжній “мамонт” воскрес! Основна родова прикмета – роздавальна колонка стирчить з дірки (звідки й походить назва сімейства) у якійсь огорожі з вічнозеленого профнастилу”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

За словами експерта бензин та дизпальне на вказаній АЗС реалізується за значно нижчими від ринкових цінами: “Уперше “підвисаю” від ціни на бензин — 39 грн/л. Для розуміння, ціна в гурті сьогодні в центральному регіоні добряче завалюється за 40 грн/л. Це якщо продукт заводський, а бодяга з міні-НПЗ за 31-32 грн/л”.

Дизпальне на цій АЗС пропонується за 48 гривень за літр, що є найнижчою в столичному регіоні роздрібною ціною. Для порівняння гуртову ціну на це пальне в Києві наразі складає 47-47,5 грн/л.

в Україну повертаються нелегальні АЗСПри цьому оператор заправки не зміг надати паспорт якості пального, а лише повідомив, що, зі слів власників, бензин із Румунії. Отже, незаконно розміщена заправка продає скоріш за все бодяжний бензин та інші нафтопродукти невідомого походження і якості.

Касового апарату теж немає, а чек було виписано від руки. Цікаво, що все ж один документ там є: прям на колонці у файлику наліплена ліцензія на роздрібну торгівлю пальним, підписана начальником управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у м. Києві.

в Україну повертаються нелегальні АЗС“Міні-НПЗ вже пихтять на всю, бодяги на ринку все більше. Зараз депутати ще акцизні пільги на біопальне хочуть ухвалити, то шмурдяку буде вдосталь. Повертаються “підзаборники” та “дирочники”. Це все генерить кеш, який потече зголоднілим за час війни чиновникам, які, як бачимо, вже виписують ліцензії “мамонтам”. Це крадіжка державних грошей, яка підриває обороноздатність. Ця сліпота та безпорадність податківців дивувала й раніше, а зараз крім як злочином таку недбалість назвати не можна”, – підсумовує С.Куюн.

в Україну повертаються нелегальні АЗСЗа повідомленням профільного порталу Enkorr поступають сигнали про масове відкриття нелегальних автозаправних станцій по всій території України.

 

Пального стане більше чи менше? Суд заарештував величезну мережу АЗС

Названо найпопулярніші в Україні паливні мережі АЗС

Додати коментар