Разом із власником: легендарний “Запорожець” пішов служити до армії

0
814
Запорожець Отаман
-->

Незабаром автопарк ЗСУ поповнить старенький ЗАЗ-968А з Миколаєва. Зараз автомобіль готують для виконання бойових завдань.

Цей ЗАЗ-968А на прізвисько “Отаман” до початку повномасштабної війни з росією був мандрівником. На ньому Роман Буров та Віталій Пак проїхали 5000 км Україною, відвідав 23 області нашої країни за 22 доби.

Тепер Роман Буров служить у ЗСУ і вирішив взяти “Отамана” із собою. Звичайно, гармату на “Запорожець” 1974 року випуску не встановиш та і як вантажівка для підвезення боєприпасів він не годиться.

Запорожець ОтаманЦей ЗАЗ-968А стане “енергетичною станцією” — своєрідним мобільним генератором для швидкого заряджання рацій, смартфонів, планшетів та інших гаджетів прямо на лінії фронту. Для цього на нього встановили додаткові акумулятори, а також пофарбували у колір хакі та оснастили його маскувальною сіткою.

Нагадаємо, що ЗАЗ-968А випускався від 1973 до 1980 року. Автомобіль оснащений 1,2-літровим 40-сильним двигуном повітряного охолодження об’ємом 1,2 літра та 4-ступеневою КПП.

Жодної поломки: рятуючись від війни українець проїхав на старенькій Таврії 2250 км

Таємничий Запорожець із мотором Renault для союзників України

Справжній бандеромобіль: в Україні можуть поновити виробництво ЛуАЗів

Додати коментар