Штрафів замало: за перевищення швидкості позбавлятимуть водійських прав

1
736
перевищення швидкості
-->

Законопроєкт щодо посилення відповідальності за перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів вже схвалено комітетом з правоохоронної діяльності та буде внесено на розгляд Верховної Ради.

Цікаво, що проєкт закону №6214 “Про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах)” було подано до Верховної Ради понад рік тому – у жовтні 2021-го. Але збудив народних обранців чомусь саме зараз.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що “саме перевищення безпечної швидкості руху є головною причиною дорожньо-транспортного травматизму і складає 34% від усієї кількості ДТП”.

перевищення швидкостіТому депутати пропонують доповнити статтю 122 частинами п’ятою і шостою наступного змісту:

“Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах більш як на п’ятдесят кілометрів на годину – тягнуть за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців.

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах більш як на сімдесят кілометрів на годину – тягнуть за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.”

Водночас штраф за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год залишається незмінним — 340 гривень. А за перевищення на 30 км/год у населеному пункті та на 50 км/год на трасі сума становитиме 1700 гривень.

Законопроєкт №6214 вже схвалено парламентським комітетом з правоохоронної діяльності та згодом буде внесено до розгляду Верховною Радою.

Торкнеться кожного: в Україні перевипустять усі посвідчення водія

У 20 разів: в Україні збільшуют один зі штрафів для водіїв

В Україні змінюються правила реєстрації транспортних засобів

1 КОМЕНТАР

  1. Введите лишение прав за LED лампы и ксеноновые лампы в фарах несоответствующих для этих ламп, и в фарах противотуманных. Что уменьшит количество аварий и сбитых пешеходов. Запретите в хорошую погоду ездить с включенными протимотуманками.

Додати коментар