Торкнеться кожного: в Україні перевипустять усі посвідчення водія

0
6248
посвідчення водія
-->

Нещодавно уряд Україні схвалив законопроєкт, яким пропонується суттєво скоротити строк дії водійських посвідчень. Але, схоже, все буде ще радикальніше.

Тема включення “друкарського верстата” актуальна не лише для НБУ. Різниця у тому, що банкіри намагаються включати його якомога рідше, а решта – навпаки. Згадайте, скільки разів змінювалися номерні знаки з кодами регіонів – тепер, щоб розібратися звідки машина, потрібно тягати з собою довідник. Те ж саме стосується і документів, у тому числі водійських. Тому що все це нові бланки, номерні знаки, процедури та… гроші для підрядників.

посвідчення водіяЯк повідомляє видання РБК Україна з посиланням на заяву заступника голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури Юлії Клименко в Україні планують перевипустити всі водійські посвідчення: “Зараз ми працюємо над гармонізацією законодавства про дорожній рух. Фактично, всі посвідчення водія будуть перевипущені”.

За словами законотворця, водії транспортних компаній мають кожні п’ять років відновлювати посвідчення – нібито це найпоширеніша європейська практика. “Громадяни це робитимуть кожні 10-15 років, залежно від того, в якому вигляді Верховна Рада ухвалить закон”, – підсумувала Клименко.

Виникає лише одне питання – чому все це потрібно робити прямо зараз, під час війни?

За кермо без документів: українським водіям буде достатньо смартфона

Як не потрапити на штраф: чим відрізняються ПДР України та Польщі

В Україні водіям легкових авто дозволили керувати вантажівками

Додати коментар