Такі ж самі, але інші: в Україні з’являться нові автомобільні номери

0
573
номерні знаки для авто
-->

Заради демонополізації ринка та спрощення процедури надання адміністративних послуг виготовлення автомобільних номерних знаків дозволили приватним фірмам.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це на сторінці в Facebook написав заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий. “Завдяки чітким нормативним вимогам до виготовлення та обліку номерних знаків для транспортних засобів суб’єкти господарювання, які мають намір провадити діяльність з виготовлення номерних знаків, зможуть подати до Головного сервісний центр МВС вичерпний перелік документів визначених у Порядку, затвердженому постановою Кабінет Міністрів України від 25 липня 2023 р. №774. Якщо всі документи відповідатимуть вимогам, Головний сервісний центр МВС впродовж 5 днів після надходження документів повідомляють суб’єкта господарювання про приєднання до Реєстру субʼєктів господарювання”, – йдеться у повідомленні.

номерні знаки для авто

За словами Драп’ятого, відрізнити номери, видані приватними компаніями, буде не складно, оскільки для них виділили окремі буквено-цифрові комбінації: ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ВІН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB та NA.

Варто відзначити, що на сьогодні жоден суб’єкт господарювання ще не включений до Єдиного реєстру транспортних засобів, адже нормативні зміни було прийнято відносно нещодавно.

Лише 10 днів: МВС нагадує про обов’язкову процедуру

Не тільки бруд: як отримати 1190 грн штрафу за номерні знаки

В Україні значно зросла вартість водійських прав та складання іспитів

Додати коментар