Хто б міг подумати: новий Mitsubishi L200 отримав незвичайну нагороду

0
490
Mitsubishi Triton
-->

Недорогий пікап, який бере свій початок від моделі Forte 1978 року, протягом п’яти поколінь розійшовся по 150 країнах світу у кількості 5,7 мільйона одиниць.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Представлений в середині минулого року абсолютно новий Mitsubishi L200 (на інших ринках модель запропонована під назвою Triton), дещо несподівано отримав одну з найпрестижніших дизайнерських нагород у світі. Про це повідомляється на сайті премії iF DESIGN AWARD.

Mitsubishi Triton

Для конкурсу iF DESIGN AWARD 2024 було подано близько 11 000 робіт із 72 країн, їх оцінювало журі зі 132 міжнародних експертів з дизайну за п’ятьма критеріями: ідея, форма, функція, диференціація та вплив. І недорогий японський пікап нового покоління завоював премію за найкращий дизайн.

Mitsubishi Triton

“Для нас справжня честь отримати одну з найвидатніших дизайнерських нагород у світі”, – сказав генеральний менеджер відділу дизайну Mitsubishi Motors Сейдзі Ватанабе. “Я вважаю, що модель було визнано за те, що вона виражає власний характер в унікальній формі”.

Mitsubishi Triton

Mitsubishi L200/Triton — це однотонний пікап, який бере свій початок від моделі Forte, представленої в 1978 році. З того часу протягом п’яти поколінь було випущено близько 5,7 мільйона одиниць, які були продані приблизно у 150 країнах світу.

Mitsubishi Triton

У новому поколінні модель запропонована з дизельним двигуном об’ємом 2,4 літра у трьох варіантах потужності: 150, 184 та 204 кінських сил. У парі з агрегатом працює механічна або автоматична 6-ступенева коробка передач. Привод – повний.

Стало відомо, яким буде новий Mitsubishi Pajero: усі подробиці

Представлено пікап Mitsubishi L200 нового покоління: оголошена ціна

Які автомобілі Renault перетворяться на Mitsubishi – розкрити найближчі плани альянсу

Додати коментар