Тепер офіційно: в Україну приїхав новий Ford Mustang Mach-E

0
366
Ford Mustang Mach-E
-->

Перші електромобілі Mustang Mach-E вже з’явились в офіційній мережі компанії Ford в Україні.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як стало відомо AUTO-Consulting, перші офіційні електромобілі Ford Mustang Mach-E вже з’явились в дилерській мережі американського автовиробника Ford в Україні, зокрема у київського дилера – компанії Winner Automotive. Зараз цю модель ввозять до нас неофіційно. Поки що новинка проходить сертифікацію в нашій країні, тому говорити про комплектації та ціни ще зарано.

Ford Mustang Mach-E

Нагадаємо, що Ford Mustang Mach-E – це електричний кросовер побудований на платформі Global Electrified 1 (GE1). Габарити нового флагмана поточного модельного ряду компанії в Україні становлять 4739х1881х1621 мм при довжині колісної бази 2984 міліметри.

Кросовер має традиційний вантажний відсік ззаду заявленим об’ємом 821 л, а також водонепроникний 136-літровий багажник під капотом.

Ford Mustang Mach-E

Наразі випускається оновлена версія Mach-E, зі збільшеними акумуляторами та покращеними показниками дальності ходу. Базова версія потужністю 198 кВт (269 к.с.) з батареєю на 75,7 кВт-год має запас ходу 470 км та прискорюється до “сотні” за 7,3 секунди. Електромобіль можна заряджати від домашнього зарядного пристрою змінного струму або швидких зарядних пристроїв постійного струму потужністю до 150 кВт.

Ford Mustang Mach-E

Виробляють електричний кросовер Mustang Mach-E на заводі компанії Ford в Куаутітлані, Мексика. Успіх моделі на українському ринку залежить від цінової політики імпортера, адже Ford Mustang Mach-E неофіційно вже не перший рік присутній на наших дорогах. Прямо зараз “сірі” дилери та перекупи пропонують понад півсотні машин за ціною $47 500 – $70 000. Для прикладу, в США він коштує від $42 995, а в Німеччині від 52 415 євро ($57 245).

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Ford розпочав продаж нового Mondeo з витратою пального 3,8 літра на 100 км

Renault відродив популярну модель у вигляді кросовера: названо ціни

Додати коментар