В Україні хочуть дозволити керувати автомобілем з 16 років

1
384
керування автомобілем з 16 років
-->

Наразі українцям, починаючи з 16 років, дозволено керувати лише мотоциклами.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №8039 про внесення змін до деяких законів України щодо керування автомобілями, яким дозволяється сідати за кермо з 16 років. Але з певними умовами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Поширити право на керування транспортними засобами категорії “В” пропонується:

  • на осіб, які досягли 16-річного віку, але за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників – якщо автомобілі з автоматичною коробкою передач
  • на осіб, які досягли 17-річного віку за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників – якщо автомобілі з механічною коробкою передач.

“У разі заподіяння шкоди іншій особі, неповнолітня особа несе відповідальність за таку шкоду. А саме, відповідає за заподіяну ним шкоду самостійно на загальних підставах. У разі відсутності у неповнолітньої особи майна, достатнього для відшкодування заподіяної нею шкоди, ця шкода відшкодовується її батьками або піклувальником, якщо вони не доведуть, що збитки були завдані не з їхньої вини”,– йдеться у тексті законопроєкту.

керування автомобілем з 16 роківЗазначимо, що у багатьох країнах світу підліткам дозволяється керувати автомобілем з 16 років – Мексика, Ізраїль, Франція, Ісландія, Норвегія, Словенія, Швеція, Македонія, Естонія та інші. У США мінімальний вік для отримання водійських прав залежить від штату – 14 років (у Південній Дакоті) до 17 років (у Нью-Джерсі).

Пиво без раків: Патрульна поліція України пильнує за рибалками

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

В Україні підсилюють один зі штрафів для водіїв

1 КОМЕНТАР

  1. Тобто, все переводять в цифру!.. скоро і гроші переведуть (по суті, вже закон вийшов). альтернативи не буде ніякої – і вам (то і мені з вами) – буде повний капець – будемо цифрові раби!!!
    і всі – схавають! а хто буде проти, хто розумний – тих заклеймлять, будуть тролити, вішати на них ярлики і т.д., що на державному. що на соціальнмоу рівні!

Додати коментар