В Україні почали встановлювати “берлінські подушки”: що це таке

0
1557
пристрій заспокоєння руху
-->

Новий “пристрій заспокоєння руху” вже встановлено на одній з вулиць Києва. У разі успішного проходження експерименту “подушками” облаштують й інші дороги.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляється на сторінці Facebook Центра організації дорожнього руху, на вулиці Бажова у Дніпровському районі Києва встановлено новий пристрій заспокоєння руху – “берлінську подушку”.

пристрій заспокоєння руху

Головне завдання такої штучної нерівності – зниження швидкості легкових транспортних засобів. Водночас спецтехніка та автобуси із ширшою колісною базою пропускають цю нерівність між колесами, а учасники руху на двоколісному транспорті можуть об’їхати перешкоду.

Остаточне рішення щодо використання “берлінських подушок”приймуть після завершення експериментального періоду експлуатації та надання відповідних висновків. У разі успішного проходження експерименту – такі пристрої заспокоєння руху облаштують на інших вулицях міста.

пристрій заспокоєння руху

Від себе додамо, що ці пристрої треба встановлювати на обидві смуги руху – інакше водії їх будуть об’їжджати, що небезпечно для зустрічного транспорту. А це “подушками” можна прикривати дорожні ями та врятувати власників автівок від зайвих витрат на ремонт ходової 🙂

Гра в літери: навіщо в Україні постійно змінюють ПДР

Перевірка знань ПДР: винен неуважний водій чи зухвалий мотоцикліст?

Забирати авто будуть частіше: розширено перелік підстав

Додати коментар