В Україні представлено броньований пікап Peugeot Landtrek

0
361
Peugeot Landtrek_Reform
-->

Рамний пікап Peugeot Landtrek опановує нову професію – тепер це броньований автомобіль для перевезення людей та устаткування.

Про це повідомляє пресслужба французького бренду. Пікап Peugeot Landtrek, який вийшов на український ринок цього року, поєднує в собі міцну рамну конструкцію, повний привод 4х4 зі знижувальним рядом та блокуванням диференціалів, економний турбодизель або потужній бензиновий турбодвигун. Й до того ж відносно недорогий – ціни починаються від 1 276 500 гривень.

Peugeot Landtrek_Reform

Тепер французька “вантажівка” запропонована в Україні у броньованій версії, створеній у співпраці з компанією Reform. Автомобіль отримав комплексне бронювання: у салоні для захисту людей сформовано закриту капсулу з балістичної сталі, встановлено багатошарове броньоване скло з додатковим покриттям з полікарбонату для захисту від уламків скла, передбачено армований протимінний захист тощо.

Peugeot Landtrek_Reform

Крім того, пікап має “приховане” бронювання: тобто, ззовні він майже не відрізняється від стандартної версії. Водночас завдяки броне-капсулі навколо салону автомобіля, забезпечується захист на рівні ПЗСА-3 або B6 (BR6/FB6).

Peugeot Landtrek_Reform

Та й загалом – опрацьована кожна дрібниця. Наприклад, броньовані дверцята оснащені патентованими ригельними замками та встановлені на спеціальних петлях, що мають витримувати їх вагу. Передбачено додаткову захисну смугу з балістичної сталі на стику дверцят та дверного отвору – це одне з найбільш уразливих місць. Також встановлено додатковий евакуаційний люк для екіпажу.

Peugeot Landtrek_Reform

Також було посилено підвіску під відповідні навантаження: встановлені нові пружини та амортизатори. Пропонується підігрів броньованого скла, що дозволяє усунути його запотівання та забезпечити гарну оглядовість. Ще передбачено бронювання моторного відділу, можливе встановлення системи пожежогасіння, замовлення КУНГа (закрита надбудова на кузов пікапа) тощо.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Лев’яча постать та міць: знайомство з пікапом Peugeot Landtrek

Просто відпад: як виглядає інтер’єр нового Peugeot 3008

303 тонни та 192 колеса: як в Україну везли гігантський трансформатор

Додати коментар