Всі люди різні: названо найпопулярніші автомобілі по регіонах України

0
868
Volkswagen ID.4
-->

Експерти автомобільного ринку визначили, які легковики мають найбільший попит на основних регіональних ринках України.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє асоціація УкрАвтопром. За підсумками перших двох місяців поточного року, найбільшим регіональним ринком нових авто залишається місто Київ. Мешканці столиці придбали майже 30% реалізованих з початку року нових легковиків.

Друге місце з продажів посіла Дніпропетровська область, на яку припало 9,3% реєстрацій нових авто. На третьому місці знаходиться Київська область (7,4%), а Львівська область зайняла четверту позицію серед регіональних ринків (5,7%). Замикає п’ятірку лідерів Одеська область, де з початку року зареєстрували 5,6% від усіх нових автомобілів в Україні.

Найпопулярнішим на всіх цих ринках, крім Львівщини, виявився компактний кросовер Renault Duster. Бестселером у мешканців Львівської області дещо несподівано став електромобіль Volkswagen ID.4., а Дастеру дісталося лише друге місце.

Renault DusterСрібний результат у столиці, Дніпровщині та Київщині здобув кросовер Suzuki Vitara. Але в реєстраціях Одещини друга позиція належить преміальному позашляховику BMW X5.

Третє місце з продажів належить: у Києві – Skoda Octavia, у Дніпропетровській та Київській областях – Volkswagen ID.4, в Одеській – Hyundai Venue, а у Львівській – люксовий кросовер Mercedes-Benz GLE.

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

Названо найбільш надійні та ненадійні автомобілі у світі

Названо ТОП-10 найекономніших сімейних автомобілів

Додати коментар