Як купити електрокар на 20% дешевше: ЄБРР компенсує різницю українцям

0
548
New Peugeot e-2008
-->

Програма фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку діє для всіх електромобілів та Plug-In гібридів Peugeot, Citroen, Opel, DS Automobiles, що доступні в офіційних дилерських центрах брендів.

В умовах війни відповідальний бізнес заслуговує на підтримку та подяку. Саме тому українське представництво концерну Stellantis пропонує унікальну програму для корпоративних покупців (юридичних осіб) електрифікованих транспортних засобів відомих європейських брендів: Peugeot, Citroen, Opel та DS Automobiles.

DS3 Crossback E-TenseЗа підтримки фінансування від “ОТП Лізинг” та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку), усі електромобілі та Plug-In гібриди вищезазначених Брендів можна придбати з додатковою вигодою у розмірі до 20% від суми фінансування.

Для того, щоб максимально вигідно придбати новий електромобіль або Plug-In гібрид, потрібно скористатись програмою фінансування покупки та оформити авто в лізинг.

Opel Mokka-eНасправді все дуже просто й відбувається у кілька етапів:

  • крок перший – клієнт обирає бажаний електромобіль або гібрид з гами моделей концерну Stellantis (Peugeot, Citroen, Opel, DS Automobiles);
  • крок другий – необхідний пакет документів передається в “ОТП Лізинг” для погодження та подальшого оформлення авто в лізинг;
  • крок третій – після оформлення проєкту, а саме підписання договору фінансування та внесення всіх необхідних платежів, формується компенсація-грант від ЄБРР у розмірі до 20% від суми фінансування; ця компенсація-грант переводиться на рахунок компанії-клієнта протягом трьох місяців.

New Peugeot e-RifterТаким чином, корпоративні клієнти (юридичні особи) можуть придбати сучасні екологічні гібриди та електромобілі для поповнення автопарку свого бізнесу з вигодою у розмірі 20%.

Це моделі Peugeot e-2008, Peugeot e-Rifter, Peugeot 3008 PHEV, Citroen C5 Aircross PHEV, Citroen Ami Cargo, Opel Mokka-e, DS 3 E-Tense та DS 7 E-Tense PHEV.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Приваблива ціна, великий простір: представлено новий універсал Opel Astra

Дизель або електромотор: новий кросовер DS 3 отримав ціни для України

Дешево чи не дуже: за скільки українцям пропонують новий Opel Grandland

Додати коментар