Як швидко забрати евакуйоване авто: новий спосіб

0
1976
евакуація авто
-->

Раніше, щоб забрати евакуйовану автівку, треба було фотографувати документи та очікувати на рішення інспектора. Тепер ця послуга стала майже автоматичною.

Кияни зможуть швидше повернути евакуйоване авто – відтепер “Київ Цифровий” інтегрувався з “Дією”. Про це повідомляє пресслужба “Дії” в Telegram: “У застосунку Київ Цифровий тепер доступний шеринг водійського посвідчення та техпаспорта. Це означає, що ви зможете швидше забрати евакуйоване авто”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Як це працює?

Після евакуації авто вам надійде push-сповіщення 👉🏻 відкрийте його та клацніть Отримати автомобіль 👉🏻 додайте водійські документи через Дію 👉🏻 вкажіть дату, коли заберете авто 👉🏻 сплатіть штраф 👉🏻 отримайте QR-код для повернення авто.

Це все! Забирайте машину та паркуйтеся там, де можна 😉

евакуація автоЩоб надійшло сповіщення, вкажіть номер авто у профілі застосунку “Київ Цифровий”. В іншому разі потрібно натиснути на кнопку “К” внизу головного екрана, обрати сервіс “Евакуація”, “Перевірити автомобіль” та ввести номер авто.

Раніше, щоб забрати евакуйовану «ластівку», треба було фотографувати документи та очікувати на рішення інспектора. З Дією послуга стала майже автоматичною, ще й документи завжди з собою – у смартфоні.

За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

Нові букви на українських номерах: що вони означають

Українських водіїв збираються карати за шини

Додати коментар