Вони знову це зробили: АвтоВАЗ зупинив заводи до кінця квітня

0
1574
АвтоВАЗ
-->

Через нестачу електронних компонентів російський автовиробник АвтоВАЗ переніс “корпоративну відпустку” з теплого липня на холодний квітень, зупинивши роботу своїх підприємств у Тольятті та Іжевську.

Про це повідомляє прес-служба російського автоконцерну. Всіх співробітників заводів у Тольятті та Іжевську з 4 по 24 квітня відправили у “корпоративну відпустку” через нестачу електронних компонентів.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Це рішення ухвалено нібито для недопущення значного скорочення заробітку працівників компанії. Раніше відпустка була запланована на час з 25 липня по 14 серпня.

АвтоВАЗКерівництво АвтоВАЗу сподівається, що за час простою вдасться накопичити достатню кількість дефіцитних деталей для забезпечення стабільнішої роботи підприємств – з 25 квітня, а також у травні 2022 року. Але не дуже сподівається, тому що вже оголосило про переведення підприємств у Тольятті та Іжевську на скорочений 4-денний робочий тиждень з 6 червня 2022 року терміном на три місяці. Такий режим поширюється на всіх співробітників.

Раніше повідомлялося, що у березні продажі автомобілів в Росії практично зупинилися, а ціни різко зросли. Винятком були тільки китайські авто.

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Росія висунула ультиматум світовому автопрому

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

Додати коментар