-->

Страховий поліс Автоцивілка або ОСЦВ – продукт для водіїв обов’язковий, тому питання «купувати чи ні», не актуальне. Звичайно, купувати! Але який продукт обрати, якими критеріями керуватися? Відповідаємо на це питання і розповідаємо, чому зі страховою компанією ARX ви будете у безпеці.

Надійність компанії

Надійність – це те, що очікують від страхової. Тому є сенс вивчити історію діяльності компанії на ринку, використовуючи офіційний сайт компанії та інші відкриті джерела.
Краще зрозуміти, як працюють ті чи інші страхові, допоможе сайт Моторного бюро.
Моторно (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) – незалежна організація, яка координує і організує роботу українських страхових компаній по ОСЦПВ.

ARX ​ на ринку вже 26 років, раніше працювала під ім’ям AXA у складі AXA Group, а зараз входить у найбільший канадський міжнародний холдинг Fairfax Financial Holdings Limited. Компанія багато років займає провідні позиції на ринку, і зупинятися на досягнутому не збирається.

У березні компанія підготувала сюрприз для клієнтів – розіграш комплекту шин за умови придбання Автоцивілки онлайн з 15 по 31 березня

ARX

Страхові виплати

Про те, чи платить компанія, можна дізнатися на тому ж сайті МТСБУ, вони регулярно подають звіти. ARX ​​стабільно входить в топ-5 компаній, які сумлінно здійснює виплатиОСЦПВ. Також інформація про виплати регулярно присутня на офіційному сайті компанії, в соцмережах. АRX щодня виплачує своїх клієнтам близько 4 млн страхових виплат

Придбання онлайн

У ARX розрахувати вартість Автоцивілки онлайн можна в декілька кліків. При введенні номера авто основна інформація, необхідна для розрахунку вартості поліса, підтягується автоматично. На розрахунок і отримання полісу піде 5-7 хвилин. Страховий поліс прийде на електронну пошту, їздити нікуди не треба.Відслідковувати статус відшкодування збитків можна в онлайн режимі.

Індивідуальний підхід

ARX ​​пропонує індивідуальну систему розрахунку. Компанія – єдина на українському ринку, яка ввела два додаткових фактори у тарифікації ОСЦПВ. На фінальний розрахунок тарифу впливає досвід водія і вік автомобіля. Така система дозволяє автовласникам з більш низьким ступенем ризику отримати дуже конкурентну на ринку ціну. У ARX можна вибирати з 5 різних продуктів Автоцивілки.

Наявність додатку

У сучасному світі ми звикли користуватися додатками, і страхування підтримує цей тренд. Всю інформацію про своє договорі Автоцивілці можна мати в спеціальному додатку My ARX, розробленому компанією для смартфонів. Додаток встановлюється на IOS і Андроїд.

Вибираючи Автоцивілку з ARX, ви можете бути абсолютно впевнені в якості сервісу, прозорості, своєчасну виплату. З усіма видами Автоцивілки можна ознайомитися на сайті

Додати коментар