ARX ​​запускає “Зелену картку”. 10% з кожного онлайн полісу перераховується до фонду “Повернись живим”

0
1598
Страхування ARX
-->

Через непрості обставини багато наших громадян опинилися за кордоном, і процес міграції триває. На початку війни багато держав дозволяли власникам автотранспорту перетинати свої кордони без наявності страхового полісу “Зелена картка”. Проте зараз ця політика змінилася, і “Зелена картка” знову стала обов’язковою.

Нагадуємо, що “Зелена картка” – це міжнародний страховий поліс автоцивільної відповідальності. За наявності полісу у разі ДТП відшкодовується збиток потерпілій стороні. Принцип дії такий самий, як в ОСАЦВ – поліс дозволяє уникнути штрафів та значних фінансових витрат у разі ДТП у чужій країні. Відповідно, для тих, хто збирається за кордон, покупка поліса дуже актуальна, і купувати його краще у надійних компаній.

Наприклад, поліс “Зелена картка” починає випускати страхова ARX, один з лідерів українського страхового ринку. Компанія ARX працює безперервно з першого дня війни, обслуговуючи клієнтів та оплачуючи збитки, не пов’язані з військовими ризиками. У квітні клієнти ARX отримали близько 6 млн страхових виплат за полісами ОСАЦВ.

Страхування ARXРозмір відшкодування “Зеленої картки” залежить від умов, визначених законодавством країни відвідування. У кожної держави встановлено певні ліміти зі страхових виплат, відповідно до них встановлюється сума компенсації. Оформити поліс в АRX можна онлайн за 5 хвилин на сайті компанії. Дія поліса починається через 24 години після придбання

Запускаючи новий продукт, компанія прийняла рішення перераховувати 10% з кожного поліса, придбаного онлайн, у фонд “Повернись живим”. З початку війни на потреби ЗСУ компанія вже пожертвувала 7,6 млн грн.

Back in the USSR: в росії різко виросли крадіжки дзеркал, фар і коліс

Додати коментар