Back in the USSR: в росії різко виросли крадіжки дзеркал, фар і коліс

0
710
Auto theft
-->

Санкції та “отрицательные темпы роста импортозамещения” обернулися гострою нестачею автомобільних запчастин. Російські страховики б’ють на сполох.

Компанія “Росгосстрах” зафіксувала різке зростання кількості крадіжок легкознімних деталей із автомобілів – з початку 2022 року кількість звернень із цього приводу злетіла у півтора раза у порівнянні з тим самим періодом минулого року.

Крім того, у два з лишком рази виросла кількість заяв про заподіяння шкоди внаслідок “протиправних дій третіх осіб”. Причому найпомітніший сплеск таких страхових випадків був відзначений якраз у березні та квітні.

“Ми вважаємо, що це є підтвердженням наявності в країні підвищеного попиту на деталі, що були у використанні, через зростання цін і значний дефіцит нових запасних частин. І, на жаль, задовольнити цей попит намагається кримінал”, – зазначають у “Росгосстрах”. Не називаючи при цьому причин виникнення дефіциту – жорсткі західні санкції та відсутність власного виробництва автозапчастин.

Auto theftЦікаво, що найбільше зростання крадіжок дзеркал, фар, запасних коліс, ковпаків та ін фіксується у найбагатших регіонах – москві, підмосков’ї, петербурзі та татарстані. З іншого боку, саме там сконцентровано найбільшу кількість автомобілів.

Слід зазначити, що прагнення автовиробників забезпечити зручність ремонту машин призводить до того, що в деяких моделях процес знімання, наприклад, фар займає лічені хвилини. Про що свідчать численні ролики в YouTube.

Згідно з опитуваннями 40 відсотків російських автомобілістів побоюються зростання кількості крадіжок через подорожчання машин та запчастин.

«Москвич» замість Duster: що буде випускати росія після уходу Renault

Сільпо зажадало від Ілона Маска електричні вантажівки Тесла

Російським поліціянтам заборонили їздити на іномарках

Додати коментар