Автомобілі зі США та Європи: причини шукати закордонні варіанти

0
644
Авто з-за кордону
-->

Перед потенційним покупцем автомобіля з пробігом відкриваються різні варіанти – шукати автомобілі на вторинному ринку, локальному чи по всій країні, відвідати салони з пропозиціями у рамках trade-in та неофіційні комісійні майданчики. Зрештою взяти авто у знайомих, які планують міняти свого “залізного коня”.

Незаслужено обділяють увагою ще один дуже перспективний напрямок – автомобілі зі США, Канади чи Європи, які або вже пригнали та оформили, або які продаються на тематичних аукціонах за кордоном. Чому цей варіант, як мінімум, заслуговує на увагу, а як максимум – може стати найкращим серед усіх наявних на ринку пропозицій?

Чому закордон?

Не можна стверджувати зі стовідсотковою ймовірністю, що імпортний автомобіль виявиться дешевшим за аналоги на місцевому ринку, але практика показує, що навіть після всіх супутніх витрат уживане авто зі США або Німеччини можна купити на 20-30% дешевше за ринок.

На закордонних ринках також можна знайти такі варіанти автомобілів та комплектацій, які в нашій країні поки що не продаються, або взагалі не плануються до продажу. У США це можуть бути, наприклад, класичні маслкари, а контексті європейського ринку – економічні гібриди. Звичайно, варто уважно перевіряти кожен лот окремо, але за статистикою на американському чи європейському ринку менше автомобілів зі скрученим пробігом чи навмисне прихованими несправностями.

Зрештою, найчастіше водії у країнах Європи та Північної Америки частіше змінюють автомобілі. Це означає, що ви зможете знайти на вторинному ринку відносно нові варіанти, а також варіанти авто, які вважаються преміальними тільки у нас.

Авто з-за кордонуЯк купити авто за кордоном?

Є два шляхи, якими ви можете піти. Перший – вибрати уподобаний варіант у спеціалізованого дилера, який уже пригнав автомобіль до нашої країни. Так, авто буде продаватися з деякою націнкою, але ви зможете побачити товар на власні очі, перевірити все особисто і здійснити тест-драйв. Документи авто, швидше за все, вже будуть місцевими.

Другий шлях – викуп автомобіля дистанційно на аукціоні. Потім авто треба буде доставити, провести через митницю та оформити. Бажано в цьому заході заручитися підтримкою фахівців, які перевірять автомобіль до покупки та займуться логістикою та бюрократією. Навіть з урахуванням оплати їхньої праці та вибору адекватного лоту на аукціоні ви зможете непогано заощадити.

Митник не потрібен: важлива особливість розмитнення авто через Дію

Рада повернула мита та ПДВ на ввезення автомобілів в Україну

Штурман, прилади! У тестах на водійське посвідчення з’явилися нові питання

Додати коментар